Materiāli - RIMSI

Materiāli

Materiāli iebūvējamo skapju izgatavošanai

Izgatavojot izturīgus un ekspluatācijā praktiskus iebūvējamos skapjus, meistariem ir pietiekami bagāta kvalitatīvu materiālu izvēle. Tas dod iespēju radīt neparastu un individuālu interjeru jebkurā telpā. Katrā atsevišķā izstrādājumā ir savs elementu komplekts ar konkrētām funkcijām un pielietojumu.

Standarta iebūvējamais skapis sastāv no šādām daļām:

– korpusa;

– fasādes;

– bīdāmās sistēmas;

– furnitūras.

Materiāli korpusa un fasādes izgatavošanai:

1.Visvairāk pieprasītais materiāls iebūvējamo skapju korpusu, plauktu un sienu izgatavošanā ir plaši pieejamā kokskaidu plātne (DSP). Šādas plātnes tiek izgatavotas nopresētām kokskaidām, kas piesātinātas ar sintētiskajiem sveķiem. Kvalitatīvās DSP (ar nelielu formaldehīdu savienojumu sastāvu) ir mitrumizturīgas, vieglas, labvēlīgas ekoloģijas ziņā, un tām ir neliela cena.

2.Par parastas DSP paveidu var uzskatīt laminētu DSP, tā ir ar papīra-sveķu aizsargplēvi augstas temperatūras ietekmē un zem spiediena pārklāta plātne. LDSP sekmīgi tiek lietota mēbeļu izgatavošanā, jo tā dod iespēju ievērojami dažādot fasādes izskatu.

3. MDF plātnēm ir krietni viendabīgāka struktūra, tas panākts ar īpašu to izgatavošanas tehnoloģiju. Tās ir izturīgākas nekā DSP, ar līdzenu virsmu, ekoloģiski drošas ļoti mazā formaldehīdu sveķu satura dēļ un var tikt pakļautas delikātai apstrādei. No MDF materiāla iegūst izstrādājumus ar sarežģītu formu. Fasādes no MDF atšķiras ar eleganci un plašu krāsas gammu.

4.Kokšķiedru plātnes (MDF) parasti izmanto skapju mugursienu virsmu un atvilktņu dibena izgatavošanai. MDF iegūst ar karstās presēšanas metodi no celulozes šķiedru, dažu sintētisku polimēru un raksturīgu piedevu maisījuma. Atšķiras ar zemu cenu un ilgu kalpošanas laiku.

Iebūvējamo skapju bīdāmā sistēma

Pati galvenā iebūvējamo skapju savdabība un atšķirība no pārējiem skapjiem ir bīdāmo durvju sistēma. To atvēršanai nav nepieciešama lieka https://casinoplay.com.ua/ istabas telpa. Izgatavojot bīdāmo durvju konstrukcijas, visbiežāk lieto alumīnija vai dzelzs profilus ar ritentiņu slīdes mehānismiem. Alumīnija profili tiek ražoti hromēti vai anodēti kā sudraba, bronzas vai koka imitācija.

Skapju durvju apdarē bieži tiek izmantoti tādi materiāli kā spogulis, matēts vai krāsains stikls, špons un rotangs. Ļoti populāras ir vitrāžas. Materiāla izvēle ir atkarīga no telpas kopējā stila un dizaina. Klasiskie iebūvējamie skapji tagad ir aktuāli un patērētājiem interesanti.

speciālie piedāvājumi

mūsu darbu fotogalerija

uzmērītāja izsaukums

mēbeļu piegāde

mēbeļu montaža

eco_lv

eco_lv
garantija_lv
razots latvija