Izgatavojam un uzstādām jebkādas konfigurācijas aizsargžalūzijas Rīgā

Aizsargžalūzijas

Nevainojama logu un durvju aizsardzība

Drošība un komforts – pēc tā tiecas viss dzīvais uz planētas. Bet kā cilvēkam radīt sev drošu un komfortablu eksistenci? Par atbildi uz šo jautājumu var kļūt mūsdienīgu žalūziju uzstādīšana. Aizsargžalūzijas – tas ir audekls, kas virzās pa divām vadotnēm un spēj saritināties rullī.

Šis žalūzijas var uzstādīt durvju un logu ailās un vērtnēs. Tā kā šādas žalūzijas ir viegli lietot, tās kalpo ilgi un ir kompaktas, tās arvien biežāk ierīko birojos un dzīvojamās telpās.

Tiek izgatavoti arī ruļļa veida vārti. Tiem raksturīgi platāki un izturīgāki profili, tādēļ šādi vārti ir neaizvietojami ražotnēm, noliktavu telpām un garāžām.

Vēl ir arī ruļļa režģi. Caurumotie profili piešķir to izskatam pievilcību, taču tas nepavisam nemazina šo konstrukciju izturību. Tāpēc nav brīnums, ka šādus režģus bieži var redzēt restorāniem, bodītēm, veikaliem.

Raksturojums un priekšrocības

Aizsargžalūzijus konstrukcija sastāv no šādiem elementiem:

1.Audekls. Tās ir savstarpēji savienotas profila sloksnītes – lameles;

2.Veltnis. Tas kalpo audekla uzritināšanai;

3.Aizsargkārba. Atverot žalūzijas, tajā ievietojas lameles. 4.Vadotnes. Tās nodrošina audekla kustību un ir divas latiņas ar speciāliem izgriezumiem sānos.

 

Uzskaitīsim aizsargžalūzijas labās īpašības:

– Aizsardzība pret nelikumīgu ielaušanos. Žalūzijas izgatavo no ļoti izturīga alumīnija, tāpēc saimnieks var būt mierīgs par sava īpašuma nosargāšanu;

– Aizsardzība no svešiem skatieniem. Diez vai kādam https://cazinouriromania.com patīk izrādīt savu personīgo dzīvi ziņkārīgajiem garāmgājējiem. Mājas – tā ir vieta, kur gribas pabūt vienatnē un atslābināties tikai pašu tuvāko cilvēku lokā. Aizsargžalūzijas uzticami sargās jūsu mieru;

– Aizsardzība no svešiem trokšņiem palīdz koncentrēties darbam vai atpūsties mājīgajā klusumā. Tas tiek panākts ar alumīnija profilu lietojumu, kam ir trokšņus slāpējošs putu pildījums;

– Aizsardzība no nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Garantē komfortu jebkādos laikapstākļos (sniegs, krusa, lietus, vējš);

– Aizsardzība no saules. Jūs nekad nenomāks karstums, un saules stari nesabojās īpašumu (piemēram, aizkarus, mēbeles, paklājus);

– Elektroenerģijas ietaupījums. Vasarā nodrošina vēsumu, tas dod iespēju ekonomēt uz telpas gaisa kondicionēšanas rēķina. Ziemā tās palīdz saglabāt siltumu, tāpēc par apkuri būs jāmaksā mazāk.

 

Aizsargžalūzijas palīdz saviem saimniekiem izvairīties uzreiz no daudzām grūtībām, kā arī piešķir telpai prestižāku un izsmalcinātāku izskatu.

 

Lietotāju novērtējums: 1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (5,00 / 5 )

Loading...

 

pasutit

speciālie piedāvājumi

mūsu darbu fotogalerija

uzmērītāja izsaukums

mēbeļu piegāde

mēbeļu montaža

eco_lv

eco_lv
garantija_lv
razots latvija