Visu veidu žalūzijas. Aizsardzība pret saules stariem. Atrodamies Rīgā.

Žalūzijas

Labākais risinājums Jūsu logiem

Vairāk informācijas – šeit!

Žalūzijas – tā ir diezgan vienkārša ierīce, kas sastāv no iepriekš izraudzītu sleju jeb lameļu sistēmas. Tās tiek izvietotas vertikāli vai horizontāli attiecībā pret pielikšanas virsmu un savienotas noteiktā secībā. Ierīces galvenās funkcijas – novērst tiešu saules staru iespīdēšanu telpā un apgaismojuma līmeņa regulēšana.

Arvien lielāku popularitāti gūst žalūzijas, kurus izmanto kā telpas starpsienu vai aizslietņu izmantošanai garderobes istabām, durvīm vai vaļējos skapjos. Daži dizaineri praktizē žalūziju izmantošanu savos projektos tikai to dekoratīvās funkcijas dēļ.

Rullo

Aizkara rullis ir taisnstūrveida auduma gabals, kas uztīts uz alumīnija caurules. Ar ķēdes pacēlējmehānisma ietekmes palīdzību ir iespējams regulēt materiāla stāvokli, tas ir, saritināt to rullī vai atritināt. Šāda veida aizkaru galvenā priekšrocība ir ērta lietošana, kā arī viegla piekļuve palodzei un loga vērtnei.

Rullo MINI

Tā ir ruļļveida aizkaru klasiska sērija, kas tiek piestiprināta loga ailā vai atsevišķā vērtnē. Ar sēriju «Mini» tiek domāts neliels izmērs, viegla montāža un bezavāriju funkcionēšana. Auduma vadība notiek ar ļoti precīzu mehānismu ietekmi, kas domāti iespējai noturēt audumu nepieciešamajā vietā bez ķēdītes papildu fiksācijas.

Rullo kasešu BESTA

Tā ir ērta un praktiska ierīce, kas ir dekoratīvs loga aizsargs no saules. Jāpiebilst, ka šīs žalūzijas neuzkrāj putekļus, bet tas savukārt nozīmē, ka tā ir maksimāli viegli lietojama un kopjama. Izskats ir visnotaļ efektīgs, bet ar auduma daudzveidīgo krāsu gammu iespējams atrast tieši to variantu, kas piestāvēs jūsu istabas dizainam.

Rullo Black Out

Šā veida žalūziju specifiskā īpatnība ir blīvs gumijveida pārklājums, kas ir tajā auduma pusē, kura vērsta pret ielu. Šādi audumi saules gaismu cauri nelaiž.

Rullo Diena-Nakts

Šis žalūziju veids atšķiras ar oriģinālu dizainu un iespēju elastīgi kontrolēt gaismas starus. Savu nosaukumu šis veids ieguvis tāpēc, ka tajā ir divu https://jocuripacanele.ro slāņu audums, kurā mijas pēc blīvuma atšķirīgas auduma slejas – tradicionāli pilnīgi caurspīdīgas un necaurspīdīgas. Šis ir lielisks risinājums, jo sistēmai ir vairākas putekļus atgrūdošas un antistatiskas īpašības, tādējādi tās viegli kopt un izmantot.

Rullo ar Foto Druku

Jāteic, ka atritinātā veidā ruļļveida aizskāri ir līdzens vertikāls auduma gabals. Tieši tāpēc iespējams uz tā izvietot jebkādus zīmējumus un druku, kas kļūst par brīnišķīgu rotājumu jebkurā interjerā. Turklāt inovatīvās izstrādes dod iespēju īstenot jebkādu druku uz auduma, panākot augstu apdrukas skaidrību un krāsu kvalitāti. Ruļļveida aizkara apdrukai visbiežāk vajadzētu būt ar neitrālu sižetu, kas iederēsies ikvienā situācijā. Bet tas savukārt nozīmē, ka praktiskāk izvēlēties kādas ainavas.

Vertikālās

Mūsdienīga aizsardzība pret sauli, kas ir visai pieprasīta ne vien administratīvo telpu interjerā, bet arī dzīvokļos un savrupmājās. Viņam ir efektīgs izskats un augsta funkcionalitātes līmeņa apvienojums. Izmantojot tās ir iespējams operatīvi regulēt gaismas daudzumu istabā. Turklāt jāpievērš uzmanība arī vienkāršajai lietošanai, ilglaicīgajai kalpošanai. Ja žalūziju krāsa izraudzīta pareizi, tās ideāli iekļausies ikvienas telpas dizainā.

Horizontālās no alumīnija 16 un 25 mm platumā

Vispopulārākais un universāls žalūziju veids, kas kļuvis par biroju un 21.gadsimta dzīvokļu iecienītu elementu. Galvenās šāda veida žalūziju priekšrocības ir vairāki faktori:

 

  1. ļoti ērta un vienkārša lietošana, kas dod iespēju ātri un viegli regulēt apgaismojumu;
  2. saliktā veidā ir kompaktas un aizņem maz loga vietas;
  3. minimāla kopšana;
  4. izturīgas pret saules stariem un izbalēšanu;
  5. izmantojamas daudzus gadus;
  6. atgrūž mitrumu, smakas, pelējumu un citādu nelabvēlīgu ietekmi;
  7. tām ir laba cenas politika.

Plisētas

Oriģināls gofrēto aizkaru paveids, kas nevainojami iederas ikvienā interjerā, paaugstinot istabā harmonijas un mājīguma līmeni. Tās var būt gan horizontālās, gan auduma gabalu aizskāri. Savilktā veidā tās izskatās pēc harmonikām. Diezgan bieži klienti pasūtīšanai izvēlas tieši horizontālo variantu.

 

Lietotāju novērtējums: 1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (5,00 / 5 )

Loading...

speciālie piedāvājumi

mūsu darbu fotogalerija

uzmērītāja izsaukums

mēbeļu piegāde

mēbeļu montaža

eco_lv

eco_lv
garantija_lv
razots latvija