Virtuves no stikla - RIMSI

Virtuves no stikla

Jūs domājat, ka virtuves mēbeles mēdz būt tikai no plastikas, koka vai akmens? Kļūdāties. Mūsu dienās ļoti populāras ir iekārtas no pašiem neparastākajiem materiālie, turklāt pavisam nav obligāti 100% no mākslīgajiem. Virtuves no stikla – lūk, mūsdienīga izvēle tiem, kas dod priekšroku izsmalcinātībai, izturībai un oriģinalitātei vienā veidolā. Nespējat iedomāties, kā tas var būt? Tūlīt pastāstīsim.

Stikls un virtuve: izstrādājumu veidi

Ir vesela rinda virtuves izstrādājumu no stikla, kas jau paguvuši rekomendēt sevi tirgū un ieguvuši diezgan lielu pieprasījumu.

Sienas paneļi:

Pēdējā laikā pasaules mēroga izstādēs arvien biežāk sastopama tendence no stikla izgatavot visdažādāko produkciju virtuves interjeram. Gan stilīgi aksesuāri, gan sarežģīti konstruktīvi elementi – praktiski viss, ko var redzēt virtuvē, – daudzu dizaineru projektos tiek darināts no stikla. Ļoti bieži stikls ieraugāms sienas paneļu noformējumā. Tos izgatavo no īpaši rūdīta stikla, uz kura pēc tam ar UV druku uzklāj zīmējumus, fotogrāfijas vai citus attēlus pēc klienta pasūtījuma. Šādu paneļu cena, bez šaubām, ir augstāka nekā klasisko, no keramiskām flīzēm, plastikāta vai MDF un tiek noteikta pēc stikla veida, stiprinājuma tipa un konkrētām konstrukcijas īpatnībām. Toties gan praktiskums, gan estētiskums ir augstā līmenī.

Virtuves stikla paneļi:

• ļoti izturīgi,

• kalpo visai ilgi,

• vienkārši kopšanas ziņā,

• nebaidās ne no mitruma, ne termiskas iedarbības,

• lieliski unikalizē interjeru, jo noformējuma ziņā tiem ir neierobežotas iespējas.

Tikai jāņem vērā, ka šādu paneļu kvalitāte un cena noteikti salīdzināma ar virtuves cenu, bet attēlam uz tiem harmoniski jāpapildina interjera dizains. Toties pasūtīt sienas paneļus virtuvei no stikla var ļoti ātri – piemēram, pēc mūsu kataloga ar attiecīgo attēlu paraugiem.

Virtuves «priekšauts» no stikla. Izgatavojams tas ļoti ātri – tikai nedēļas laikā, un tamir nepieciešami daži tipiski paneļi virtuves sienām no stikla. Parasti ņem pilnībā noteikta lielumapaneļus ar augstumu 600 mm un garumu no 400 līdz 1200 mm. Kā likums, šādu paneļumateriāls – tas ir rūdīts negaišināts stikls 4 mm platumā bez caurumiem un izgriezumiem. Priekšautu montē no atsevišķām daļām, kas veido vienotu attēlu – fotopanno vai parastu rakstu, nereti pirms tam, kad tiks uzstādīta virtuves iekārta.

Pusdienu galdi no stikla piešķir virtuvei savdabīgu vieglumu un gaišumu, vienlaikus paliekot funkcionāli un stilīgi. To gaismu atstarojošās īpašības rada vizuālu plašuma efektu. Turklāt stikls atšķiras ar to, ka nekad nesāk ķīmisku reakciju ne vien ar pārtikas produktiem, bet arī ar netīrumiem, tādēļ to ir ļoti viegli mazgāt un tīrīt. No mitruma stikla galds arī nebaidās, bet ja to neskrāpē un speciāli pa to nesit, tad tas kalpos patiešām ilgi. Tā ir, jo virtuvēm mūsdienīgos stikla galdus izgatavo no rūdīta stikla, kam raksturīga paaugstināta izturība. To nav viegli sabojāt, pat pakļaujot intensīvai mehāniskai ietekmei.

Par stikla rotājumiem, lustrām un tamlīdzīgiem gaismas ķermeņiem nav pat jārunā – tie vienmēr bija un būs populāri. Izvēlieties sev virtuvi no stikla – baudiet gaismu un plašumu pat drūmādienā!

speciālie piedāvājumi

mūsu darbu fotogalerija

uzmērītāja izsaukums

mēbeļu piegāde

mēbeļu montaža

eco_lv

eco_lv
garantija_lv
razots latvija