Virtuves no plastmasas - RIMSI

Virtuves no plastmasas

Cilvēki arvien biežāk atsakās pirkt gatavas mēbeles un arvien biežāk izvēlas iespēju izgatavot mēbeles pēc pasūtījuma. Un to var saprast, jo visi jau ir noguruši no standarta un garlaicīgām mēbeļu iekārtām, ko vēl pavisam nesen varēja ieraudzīt mūsu valsts vidusmēra iedzīvotāju dzīvojamo māju jebkurā dzīvoklī. Mūsu ikdienas dzīve vispār nav pārāk piesātināta ar spilgtām krāsām. Biežāk tās ir pelēcīgas un patumšas darbdienas, ko cilvēks pavada starp darbu un mājām. Un kur kā ne mājās viņam gribas atslābināties un ienirt ērtību gaisotnē un mīkstā komfortā. Arī mūsu mazizmēra un vienveida virtuvju plānojums, kurās reizēm nav iespējams atrasties vairākiem iemītniekiem kopā (tas attiecas uz virtuvēm ar platību 6 m2), rosina vēlēties kaut ko labāku. Lūk, tāpēc un vēl, ņemot vērā ļoti daudzus un svarīgus iemeslus, cilvēks izvēlas variantu – izveidot virtuvi pēc pasūtījuma.Bet, kā saka, virtuvē «sīkumi» nemēdz būt. Un pasūtot vajag visu rūpīgi izskaitļot un izplānot, un tad jūsu virtuve kļūs par pašu mīļāko un iecienītāko vietu jūsu mājās. Tādā virtuvē arī gatavot būs patīkami un ciemiņus uzņemt nebūs kauns.

Ne katrs cilvēks no pirmā acu skatiena var ar pārliecību noteikt, no kāda materiāla izgatavota tā vai cita fasāde. Tomērsajaukt plastmasu ar citu materiālu ir gandrīz neiespējami tās glancējuma un spīduma dēļ, kas uzreiz iekrīt acīs un rada patīkamu iespaidu. Pat matētai plastmasai vienalga piemīt liels spīdums salīdzinājumā ar citiem materiāliem.

Apsverot virtuves mēbeļu izvēli, cilvēks, protams, domā kā minimums par trim lietām: cik maksā, kur pasūtīt un kādu materiālu izmantot.

Lūk, dažas rekomendācijas, ko var izmantot parasts cilvēks (turpmāk tekstā viņu sauksim par pasūtītāju), izvēloties materiālu savām jaunajām mēbelēm virtuves iekārtojumam.

Gribētos vairāk pastāstīt par virtuvi, kas izgatavotas pēc pasūtījuma no plastmasas.

Kādas tad vēl atšķirības no citiem materiāliem piemīt plastmasai?

Augsto temperatūru, kas virtuvē nereti ir dažās vietās (pie gāzes plīts vai vārīšanas paneļiem), šis mūsdienīgais materiāls iztur pienācīgi, pateicoties tā izgatavošanas tehnoloģijai. Tas nepievils arī stipri mitrās vietās (blakus mazgāšanas ierīcēm un izlietnēm) un izturīgi pārcietīs jebkuru miklumu. Un arī saules gaisma tam neko nenodarīs, tā kā tas labāk nekā jebkurš cits materiāls (piemēram, PVC plēvei kaitē tieši saules stari)pacieš tās uzbrukumu un neizbalo. Galvenais, lai plastikāts būtu izvēlēts kvalitatīvs.

Katra saimniece, īpaši tā, kas necieš netīrību savā virtuvē, pastāvīgi un nesaudzīgi berž mēbeles, un arī tad plastikāts viņu nepievils. Šis materiāls ir ļoti izturīgs, un, lai to saskrāpētu vai noberztu krāsu, ir ļoti jāpacenšas (plastikāts ir izturīga pret mēbeļu kopšanas un mazgāšanas līdzekļiem un pret sadzīves ķīmijas preparātiem). Plastikāta kopšanai labāk izvēlēties https://vulcankz.com/ līdzekļus, kas piemēroti tāda tipa materiālam.

Plastikāta fasādes atšķirīga iezīme ir tā, ka tās konfigurācija var būt dažāda: vitrīna vai alumīnija rāmis. Bet par krāsas risinājumiem un sarežģītiem rakstiem pat nav vērts runāt, jo to gamma – tā ir milzīga brīnišķīgu un neaprakstāmu toņupalete.

Mazs trūkums plastikāta mēbelēm tomēr ir – tie ir mūsu visur esošie pirkstu nospiedumi. Bet, neraugoties uz šo nelielo trūkumu, virtuves ar glancētām fasādēm, izgatavotas pēc individuālas skices, tomēr ir ļoti elegantas un lakoniskas, un to formas un līnijas ienes telpas gaisotnē kaut ko no kosmiskā mirgojuma.

speciālie piedāvājumi

mūsu darbu fotogalerija

uzmērītāja izsaukums

mēbeļu piegāde

mēbeļu montaža

eco_lv

eco_lv
garantija_lv
razots latvija