Virtuves no MDF - RIMSI

Virtuves no MDF

Viens no visvairāk izmantotiem materiāliem mēbeļu izgatavošanā ir MDF plātne. Šis materiāls it īpaši piemērots ne pārāk dārgu virtuves iekārtu izgatavošanai. No MDF izgatavotās virtuves mēbelesir ērtas un komfortablas, kalpo ilgi, un tās ir viegli restaurēt.

Tā sauktajām budžeta virtuves iekārtām no MDF, salīdzinot ar citiem modeļiem, ir garš un ievērības cienīgs priekšrocību saraksts:

• Jūs ekonomējat naudu. Virtuves iekārtas no MDF ir izdevīgas cenas ziņā. Jebkādas turības pircējs var atļauties iegādāties šīs komfortablās un ārēji pievilcīgās mēbeles.

• Viegli pārvietojat mēbeles virtuvē. MDF ir svara ziņā viegls materiāls. Tāpēc mēbeļu pārbīdīšana vai virtuves interjera maiņa ir pavisam viegla un vienkārša.

• Izvēlaties jebkuru krāsu, kas jums patīk vislabāk. MDF ir atsevišķu detaļu sagatavju pamats. Virsmas pārklājums var būt dažāds – krāsojums, apdare ar laminātu vai plastikātu, pulējums. Plašais virtuves komplektu no MDF sortiments dod iespēju izvēlēties mēbeles jebkādā vēlamā krāsā un tonī un iekārtot virtuvi ar māksliniecisku gaumi.

• Iegādājaties unikālus modeļus. MDF – materiāls, no kura var izgriezt jebkuras figūras formas durtiņas un atvilktņu fasādes paneļus. Tāpēc tagad pārdošanā ir ļoti daudz īpatnēju formu mēbeles. MDF dod iespēju mēbeļu dizaineriem pilnībā īstenot jebkuru autora ideju un māksliniecisko vēlmi.

MDF ar dekoratīvu pārklājumu – dabīgās koksnes imitācija

Ja virtuves mēbeļu durtiņu, fasādes daļas un galdu virsmu no MDF apdarē izmantots dabīgs špons, no malas mēbeles izskatās kā izsmalcināts izstrādājums no vērtīgas koksnes. Tādējādi par nelielu cenu var iekārtot virtuvi ar skapīšiem, galdiem, https://casinoplayby.com/ soliņiem un trauku kalniem palisandra, riekstkoka vai sarkankoka krāsā. Bet vitrāžas un stikla ielaidumi, bagātīgā furnitūra un dekoratīvie elementi piešķirs virtuves interjeram aristokrātismu un savdabīgu cēlumu.

speciālie piedāvājumi

mūsu darbu fotogalerija

uzmērītāja izsaukums

mēbeļu piegāde

mēbeļu montaža

eco_lv

eco_lv
garantija_lv
razots latvija