Virtuves iekārtas Jūsu mājai pa lieliskam cenām Rīgā! Pašu ražošana.

Virtuves iekārtas

Unikālas virtuves Jūsu mājai!

Labi projektēta virtuve – tā ir istaba, kurā jūs labprāt pavadīsiet savu laiku, gatavosiet garšīgus ēdienus un sagaidīsiet ciemiņus. Tādā istabā viss ir pa rokai, uzglabāšanas nodalījumi ir pareizi izvietoti, mēbeles ne tikai tīkami aplūkot, bet tām arī patīkami pieskarties. Tādas virtuves uzkopšana pat pēc saviesīgām vakariņām saimniecei radīs pozitīvas emocijas.

Liela pieredze

Mūsu kompānija ir izstrādājusi un radījusi saviem klientiem ideālu virtuves iekārtu milzīgu daudzumu. Izgatavojot virtuves iekārtas pēc pasūtījuma, mēs lieliski saprotam un apzināmies, ko vēlas mūsu klienti. Tāpēc mūsu dizaineri pievērš uzmanību katram elementam, rūpējas par tā funkcionalitāti un estētisko skaistumu. Mēs izgatavojam ērtas darbvirsmas un aprēķinām optimālu to augstumu. Turklāt mēs rūpējamies par ērtām trauku uzglabāšanas sistēmām, pareizu apgaismojumu un telpas ekonomiju. Mūsu radītā virtuve kļūs par jūsu ciemiņu sajūsmas objektu, bet jums par īstu komandcentru!

Kvalitātes kontrole

Visām mūsu pēc pasūtījuma izgatavotajām virtuves iekārtām raksturīga lieliska funkcionalitāte un ilgs kalpošanas laiks. Mēs strādājam tikai ar pārbaudītiem materiāliem un piederumiem. Mūsu lakotās un glancētās fasādes neatstās vienaldzīgu pat visprasīgāko klientu. Materiāliem, ko mēs izmantojam, raksturīga augsta kvalitāte, un tie atbilst mūsdienu dizaina tendencēm. Pēc pasūtītāja vēlēšanās mēs varam izgatavot mēbeļu darba virsmas no akmens. Lai būtu ērti novietot sadzīves tehniku, mūsu dizaineri nodrošina speciālas nišas un caurumus. Ja nepieciešams, mēs varam palīdzēt jums izvēlēties labu tehniku jūsu virtuvei.

Jūs varat mums uzticēties

Mums virtuves projektēšana ir viegls un radošs process. Mēs esam radījuši daudz pielāgojumu, kas atbilst klientu dažādajām prasībām. Esam izgatavojuši gan mūsdienīgas, gan minimālas, gan klasiskas, gan skandināvu, gan mazas un lielas virtuves. Mūsu virtuves mēbelēs apvienojas ilgmūžība, funkcionalitāte un estētika! Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem kā: Blum, Egger, Kronospan un Pfleiderer.

 

Ar mums viegli strādāt, jo mēs neuzspiežam savu viedokli, bet veidojam projektu, kurā pilnībā iekļautas klienta vēlmes. Visas mēbeles tiek veidotas, ņemot vērā istabas apdari, lietotās krāsas un materiālus.

 

Lietotāju novērtējums: 1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (5,00 / 5 )

Loading...

 

pasutit

speciālie piedāvājumi

mūsu darbu fotogalerija

uzmērītāja izsaukums

mēbeļu piegāde

mēbeļu montaža

eco_lv

eco_lv
garantija_lv
razots latvija