Ekskluzīva virtuve - RIMSI

Ekskluzīva virtuve

Jums ir augstas prasības virtuves iekārtas izvēlē? Vēlaties iegādāties mēbeles, kas atbilst jūsu vajadzībām un mūsdienīgiem zīmoliem? Gribat pasūtīt ekskluzīvu virtuvi tieši no izgatavotāja? Iespējams, vajadzīga nestandarta lieluma iekārta vai arī mēbeles ar rādiusa fasādēm? Tad droši griezieties pie mums! Kompānija «RIMSI» ir gatava piedāvāt jums milzum daudz variantu, kas palīdzēs radīt telpā harmonijas un neparasta mājīguma gaisotni.

Atbildīga attieksme pret darāmo

Jūs esat uzticama virtuves mēbeļu izgatavotāja meklējumos? Nepieciešama cenas ziņā pieejama iekārta, kas būtu piemērota tipiskam dzīvoklim vai kotedžai? Dodiet priekšroku zinošiem un kompetentiem speciālistiem mūsu mēbeļu kompānijā.

Vairāk nekā 10 gadus mēs veiksmīgi nodarbojamies ar virtuves iekārtu izgatavošanu un pārdošanu, turklāt kā budžeta modeļu, tā arī elitāru mēbeļu. Kompānijas dizaineri ar prieku piedāvās jums variantus un racionālus konstruktīvus risinājumus, kas garantēti dos iespēju izmantot telpu jūsu virtuvē maksimāli efektīvi un lietderīgi.

Pieskaitāt sevi pie mūžīgās klasikas cienītājiem? Cenšaties pasūtīt virtuvi neatkārtojamā hai-tek stilā, kas ir pragmatisma un funkcionalitātes iemiesojums? Augstvērtīgu virtuves iekārtu unikāli modeļi no ražotāja ienesīs jūsu dzīvē ekskluzivitātes noti, palīdzēs uz visiem laikiem aizmirst par štampiem un standartveida izpildījumu!

8 argumenti mēbeļu kompānijas «RIMSI» labā:

1. Konsultatīvs atbalsts. Profesionālie dizaineri noteikti ņems vērā visas jūsu vēlmes, atbildēs uz jautājumiem un dos vērtīgus padomus.

2. Individuāla pieeja un kreatīvas idejas. Tieši šīs īpašības augstu vērtē pastāvīgie pasūtītāji.

3. Zemas cenas. Iegādāties virtuvi pēc pasūtījuma ir kļuvis vēl vienkāršāk, turklāt bez pārmaksas starpniekiem.

4. Bagātīga modeļu izvēle. Mēs nodarbojamies ar modeļu radīšanu tiešipēc individuāla pasūtījuma, tajā skaitā arī nestandarta izmēra.

5. Premiumklases kvalitāte. Nešaubieties, ka pēc pasūtījuma ražotās virtuves nezaudēs nevainojamo izskatu pat laika gaitā. Mēs izmantojam sertificētus izejmateriālus un furnitūru, tieši tāpēc mēbeles ir izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī tvaika ietekmi.

6. Operatīva jūsu pieteikuma apstrāde. Ķeramies pie darba nevilcinoties, tāpēc ka cienām katru minūti un vēlamies efektīvi izmantot laiku, tādējādi iepriecinot pasūtītājus ar minimāliem virtuves izgatavošanas termiņiem.

7. Oficiālas garantijas. Labprāt to piešķiram, jo esam absolūti pārliecināti par mūsu ražotās mēbeļu produkcijas nemainīgo kvalitāti.

8. Nevainojams serviss. Iegādājoties virtuves pēc pasūtījuma, jūs varat izmantot uzmērītāja pakalpojumus, mēbeļu piegādi uz mājām. Mūsu darbinieki ar prieku ķersies pie dizaina projekta izstrādes.

Kā mēs strādājam?

Katra jauna projekta izstrāde ir diezgan individuāla. Tomēr sadarbības posmi ar kompāniju «RIMSI» nemainās. Sadarbība ar mums noris pēc shēmas:

– pieteikuma noformēšana;

– juvelierprecīzu mērījumu īstenošana;

– dizaina projekta izstrāde;

– detaļu saskaņošana, līguma parakstīšana;

– virtuves iekārtas izgatavošana;

– mēbeļu piegāde un uzstādīšana.

Jums nepieciešama ekskluzīva virtuve pēc pasūtījuma par pieņemamu cenu? Vēlaties savā apkārtnē augstvērtīgas un praktiskas virtuves interjera lietas? Tad izmantojiet mēbeļu kompānijas «RIMSI» pakalpojumus un īstenojiet savu senloloto sapni jau tuvākajā laikā!

speciālie piedāvājumi

mūsu darbu fotogalerija

uzmērītāja izsaukums

mēbeļu piegāde

mēbeļu montaža

eco_lv

eco_lv
garantija_lv
razots latvija