Ekskluzīvas mēbeles - RIMSI

Ekskluzīvas mēbeles

Ja jūs jau diezgan sen meklējat vietu, kur varētu pasūtīt pēc savām personīgajām skicēm skaistas un galvenais kvalitatīvas mēbeles, tad jums nepieciešams vērsties mūsu kompānijā, kas mēbeļu un daudzveidīgu mēbeļgaldnieku tirgū strādā jau ilgāk nekā 10 gadus. Mums ir pašiem sava ražotne, tāpēc mūsu speciālisti spēj izgatavot no jebkuriem pieejamajiem materiāliem tieši tos priekšmetus, par kuriem jūs ilgu laiku tikai sapņojāt.

 

Tikai mūsu kompānijā jūs varat pasūtīt sev elitāru virtuvi vai priekšnamu, īpašus dizaineru skapjus, plauktiņus un stelāžas, satriecošas virtuves, durvis un sienas paneļus, līdz pat bāra letēm, bibliotēkām, kas harmoniski iekļausies agrāk radītajā jūsu mājas interjerā. Ja jūs izvēlēsieties dot priekšroku savas mēbeles vienības savdabīgai formai, krāsai, dizainam un furnitūrai, tad pēc jūsu priekšlikumiem mūsu kompānijas profesionāļi viegli īstenos visas vēlamās ieceres.

 

Bet ja jūs esat objekta īpašnieks, kurā drīzumā plānots atvērt greznu restorānu, bāru vai kafetēriju, tad ar tā mēbeļu apgādi jums tāpat varēs palīdzēt mūsu mēbeļu kompānija. Tamlīdzīgu iestāžu iekārtojuma projekta radīšanas un apspriešanas procesā mūsu dizaineri veic profesionālu plašu klienta konsultēšanu līdz pašām sīkākajām niansēm attiecībā uz katru mēbeļu iekārtojuma variantu. Mēs tāpat ar lielu prieku esam gatavi atbildēt uz jebkuriem uzdotajiem jautājumiem.

 

Tāpat pilnībā klienta rīcībā mūsu kompānija piedāvā plašā izvēlē tikai dabiskus un kvalitatīvus furnitūras papildu materiālus un elementus, tā kā mūsu darbinieki pastāvīgi seko un sev kopē visus pasaules jaunumus. Mēbeļu aksesuāru izgatavošanas laikā mūsu meistari izmanto augsti tehnoloģisku kombināciju, savienojot tehnisko un autora darbu, turklāt izmantojot pašas ekoloģiski tīrākās stiprinājuma un līmējamās detaļas un pamatnes, kas nesatur cilvēka veselībai kaitīgus alergēnus un toksīnus.

 

Viens no svarīgākajiem izstrādājuma izgatavošanas posmiem mūsu kompānijā ir katra elementa apdare (patinēšana, dekupāža, mākslīga kasyno pl novecināšana, 90% glancēšana un divkārtu emalja). Tāpat mums ne mazāk svarīgi ir dekoratīvie ielaidumi un apdares elementi, jo mūsu mēbeles ir pašas šikākās un ekskluzīvas.

 

Mūsu administrācija pastāvīgi seko katra konkrētā pasūtījuma izstrādes kvalitātei, līdz pat pašu sīkāko mēbeļu detaļu izgatavošanai, salikšanai.

 

Pateicoties savai individualizētajai ražošanai, mēs varam iemiesot realitātē jebkuru jūsu sapni, kas īstenojies būs kopā ar jums un iepriecinās visā dzīves laikā.

 

Lietotāju novērtējums: 1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (5,00 / 5 )

Loading...

speciālie piedāvājumi

mūsu darbu fotogalerija

uzmērītāja izsaukums

mēbeļu piegāde

mēbeļu montaža

eco_lv

eco_lv
garantija_lv
razots latvija