Korpusa mēbeles - RIMSI

Korpusa mēbeles

Mēbeles pēc pasūtījuma

Mēs visi labi zinām, kas ir mēbeles un kāds mums no tām labums. Tās funkcijas, ko mēbeles veic mūsu katra mājās, vispār ir grūti pārvērtēt!

 

Korpusa mēbeles, bet tieši par tām turpmāk būs runa, tiek izgatavotas galvenokārt no kokmateriāliem vai koksnes atlikumiem. Pēdējā laikā korpusmēbeļu izgatavošanai plaši izmanto arī citus komponentus, tādus kā stikls, metāls, dažāda veida plastika un pat akmens.

Ja runa ir par produkcijas pašizmaksu, tad, protams, mēbeles, kas izgatavotas tikai no koksnes masīva, vienmēr būs dārgākas, it īpaši, ja koka suga, no kuras izgatavotas mēbeles, ir ļoti vērtīga. Pie tādām pieder riekstkoks, ozols, dižskābardis, kā arī tā saucamās „eksotiskās” sugas, ko pie mums ieved no ārzemēm. Bet dažas koku sugas ir samērā pieejamas, pie tām var attiecināt priedi, egli, bērzu. Par pēdējo jāpiebilst, ka no tā izgatavotās mēbeles ir ļoti pieprasītas Eiropas iedzīvotāju visu, bet visvairāk populāras Skandināvijas valstīs.

 

Ekoloģiskuma ziņā koksne, protams, ir pirmajā vietā. Un ja Jūs esat nolēmuši sev izgatavot mēbeles pēc pasūtījuma, tad noteikti ņemiet to vērā, it īpaši ja mēbeles domātas bērnistabai. Reitinga otrajā vietā popularitātes ziņā ir mēbeļu aizsargplātne. Var teikt, ka tā ir gandrīz tā pati koksne, tomēr dažos gadījumos „gandrīz” neskaitās. Faktiski tā sastāv no koksnes šķiedrām, kas atlasītas pēc vienādiem parametriem un šķiedru virziena. Minēto tehnoloģiju izmanto, lai iegūtu lielāka izmēra detaļu. Pēc salikšanas jau gandrīz gatavo aizsargplātni aplīmē ar dārgu koksnes sugu finieri, lai piešķirtu tam estētisku izskatu.

Korpusmēbeļu izgatavošanā plaši izmanto daudzslāņu saplāksni/finieri, kas ir labi visiem zināms. Tas ļoti labi der skapju mugursienām un dīvānu karkasiem. Diezgan nozīmīga loma mēbeļu izgatavošanā ir kokskaidu plātnēm. Tās tika izdomātas jau pagājušā gadsimta vidū un savā laikā mēbeļu pasaulē izraisīja furoru. Tās pat sauca par „ideālo koku”, jo to struktūra bija viendabīga un tām, atšķirībā no koka, praktiski nebija defektu.

 

Šis izgudrojums deva iespēju mēbeles izgatavotbez materiālu atlikumiem, palielināt ražotās produkcijas daudzumu un pazemināt preces pašizmaksu. Lai izgatavotu tādu plātni, sīkas skaidas jāsamaisa ar dažādām sintētiskām līmēm zem preses. Izejvielu bāze ir kokapstrādes atkritumi. Parasti kvalitatīva DSP (abreviatūra) iznāk, ja to izgatavo no apaļkokiem, tādam nolūkam Eiropā plaši izmanto papeli, kas aug ātri. Tur, kur koksnes krājumi ir lieli, plātnes izgatavo no apses, bērza, kā arī no skujkoku sugām. Dažādas koksnes izmantošana ražošanā dod mums labāku pašas plātnes kvalitāti.

Tā kā, ja Jūs izvēlēsieties pasūtīt izgatavot mēbeles tieši no DSP, tad obligāti ņemiet vērā augstāk izklāstītos faktus. Minētās ražošanas galvenais trūkums, protams, ir toksiskumam, jo sintētiskajās līmēs, ko izmanto plātņu ražošanā, ir tā onlinecasinos-australia.com sauktie brīvie formaldehīdi. Un tāpēc visā pasaulē tiek veikta stingra kontrole un ir ieviestas konkrētas normas kaitīgo vielu daudzuma izmantošanai izgatavojot mēbeles no DSP.

 

Ja izgatavotājs godprātīgi attiecas pret šīm noteiktajām normām un stingri tās ievēro, tad tāda produkcija ir absolūti nekaitīga. Tāpat gribas akcentēt arī to, ka līdz ar mūsu uzņēmumu modernizāciju DSP plātnes tagad ir ievērojami ekoloģiskākas un atbilst visām standartizācijas normām. Tā pierādījums ir produkcijas eksports uz rietumiem, kur ekoloģijai pievērš ļoti lielu uzmanību. Pie mūsu vietējiem ražotājiem nopirktās korpusmēbeles tagad ne ar ko neatšķiras no citviet ražotajāmimportētajām.

 

Priekšrocības pasūtot mēbeles no uzņēmuma RIMSI:

1. produkcija: • skapji • iebūvējamie skapji • plaukti • virtuves • korpusa mēbeles • galdi • kresli • gultas • datora galdi • ofisa mēbeles • tirdzniecības aprīkojums • letes • vitrīnas • kumodes

2. mēs izmantojam augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus no pazīstamiem Eiropas ražotājiem, piemēram:

EGGER

PFLEIDERER

KRONOSPAN

BLUM

3. nodrošinām iespēju iegādāties mēbeles līzingā

4. bezmaksas uzmērītāja izsaukums

5. bezmaksas piegāde un mēbeļu montaža

6. bezmaksas konsultācijas pa tālruni vai e-pastu

7. plašs materiālu klāsts un aksesuāri

8. ražotāja garantija 5 gadi

9. strādājam gandrīz septiņas dienas nedēļā un jebkurā Jums izdevīgā laika

10. ražot ekskluzīvu pasūtījuma gatavotas mēbeles

11. izpildes termiņš: no 3 līdz 14 dienām

12. ir bagāta fotogalerija ar mūsu produktiem

 

Profesionālu komanda ar lielu pieredzi mēbeļu ražošana. Kvalitatīvas un izturīgas mēbeles pēc pasūtījuma, kuras iederēs jebkura interjera! Jebkurš klients paliks apmierināts par paveiktu darbu!

 

Lietotāju novērtējums: 1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (5,00 / 5 )

Loading...

 

pasūtīt

speciālie piedāvājumi

mūsu darbu fotogalerija

uzmērītāja izsaukums

mēbeļu piegāde

mēbeļu montaža

eco_lv

eco_lv
garantija_lv
razots latvija