Stikls - RIMSI

Stikls

Stikls – jūsu interjera vieglums un gaisīgums

Vēlamies vērst jūsu uzmanību uz tādu unikālu materiālu kā stikls. Šis brīnišķīgais un pēc skata trauslais dabas un cilvēka izgudrojums patiesībā ir daudz izturīgāks nekā liekas pirmajā acu uzmetienā. Nebūt ne katrs materiāls var palielīties ar tādu šķietami neaizsargātu izsmalcinātību, izturot turklāt milzīgas slodzes.

Stiklu jau diezgan sen izmanto interjerā, bet savu slavas zenītu tas sasniedzis tikai mūsu laikos. Šā materiāla galvenā vērtība – tā ir telpas vizuāla paplašināšana un gaišuma, savdabīga gaisīguma piešķiršana.

Stikls – tas ir universāls materiāls, kas veiksmīgi iederas un var rast savu vietu absolūti jebkura stila virzienā. Tā izmantojums būs aktuāls ikvienā jūsu mājokļa istabā. Tas romantiski izskatīsies guļamistabā un vannasistabā, uzsvērs zāles noteiktībuvai piešķirs lietišķumu darba kabinetam.
Ja jūs uzlūkojat stiklu kā labu ideju kādam no jūsu istabas dekoriem, bet vēl neesat uzdrošinājies īstenot dzīvē savas ar šo materiālusaistītās idejas it kā tā nedrošības dēļ, steidzos jūs pārliecināt mainīt domas. Mūsu mūsdienīgie meistari un tehnoloģijas, kas strauji attīstās, ir padarījušas stiklu gandrīz vai izturīgāku par betonu! Lai jums neseko bailes par tā trauslumu un traumu iegūšanas risku, mēģināšu jūs nomierināt. Runa nav par kristāla glāzēm, uz kurām reizēm pat bailstiprāk uzpūst, bet par stiklu, kas izstrādāts un rūdīts speciāli praktisku funkciju veikšanai. Tādu materiālu pilnīgi droši var izmantot dzīvokļa iekštelpu dekorācijai.

Stikls var būt daudzveidīgs, atšķirties pēc faktūras un krāsas. Lielākoties izmanto dūmakainos, tonētos stiklus, retāk – caurspīdīgos vai ar matētu virsmu. Diezgan interesanti un harmoniski stikls izskatās kopā ar tādiem materiāliem kā koks vai akmens. Tas it kā nolīdzina un mīkstina to „neaptēsto” raupjumu.

Dekorējot mājokli, speciālisti iesaka izmantot stiklu vai nu mēreni, vai drosmīgi un ar vērienu, citiem vārdiem, varat izvērsties.Ja jūs neesat stingru tradīciju piekritējs un visā cenšaties būt oriģināls, tad jūsu „stikla” fantāziju lidojumam paveras plaši apvāršņi un iespējas. Piemēram, visnotaļ iespējams izmantot stiklu pilnīgai vertikālo un horizontālo virsmu apdarei, tādējādi telpaipiešķirot „rozīnīti” un izraisot spilgtas emocijas, kas rodas no pilnīgas brīvības un nebeidzamas gaismas plūsmas sajūtas. Ikviens ciemiņš bez izņēmuma izteiks vien sajūsmu, aplūkojot šādu stikla šedevru. Un par ko sajūsmināties patiešām ir! Jūs tikai iedomājieties, kā rotāsies, laistīsies un zaigos virsma, kas pilnībā apdarināta ar stiklu. Cik neaizsniedzami šķitīs griesti, vai cik bezgalīga kļūs siena.

Tomēr par ekstravagances virsotni, bez šaubām, jāuzskata caurspīdīgās stikla kāpnes un grīda. Īpaši šādam nolūkam tiek ražots speciāls stikls –rūdīts, ar apstrādātu virsmu, kas ir ne vien superizturīga, bet arī nepieļauj slīdēšanu pa to. Jūsos virmojošās sajūtas, kad jūs pirmoreiz nokāpsiet pa tādām kristāla kāpnēm, būs tik satraucošas, ka aprakstīt un saprast tās būs diezgan problemātiski.

Ja jūs savā būtībā esat mierīgs un nosvērts cilvēks, nemeklējat ekstravaganci un pārspīlētu svinīgumu, bet stikla klātbūtni tās vai citas istabas noformējumā tomēr gribētos, tad jūsu variants būs vieglums (tas ir – daļēja istabas dekorēšana ar stiklu). Tā izmantojums mēbelēs, stelāžās, starpsienās, plauktos. Jums diezgan piemērots variants būs arī stikla starpistabu durvis, skapju un kumožu vērtnes, kristāla stiprinājuma audio un videoaparatūrai. Tas viss neuzkrītoši radīs papildu gaismu un gaisīgumu jūsu istabas telpā.

speciālie piedāvājumi

mūsu darbu fotogalerija

uzmērītāja izsaukums

mēbeļu piegāde

mēbeļu montaža

eco_lv

eco_lv
garantija_lv
razots latvija