Laminats (LDSP) - RIMSI

Laminats (LDSP)

Durvis no LDSP

Kupē durvju izmantojums ir būtiski palielinājies pateicoties tam, ka celtniecības materiālu tirgū ir parādījušies tādi materiāli kā DSP, LDSPun citi. Tā kā tiem ir patiešām satriecoši izturības raksturlielumi un salīdzinoši neliela cena, šiem materiāliem ir milzīga prioritāte pārējo materiālu vidū.

LDSP durvis kupē ir ievērības cienīgs Jūsu nolietoto durvju nomaiņas variants. To ekonomiskums, īpašība saglabāt tik nepieciešamo dzīvojamo telpu, drošums un kvalitāte dos Jums iespēju justies daudz komfortablāk un mājīgāk.

LDSP ir noslīpēta DSP loksne (kokskaidu plātne), kuras virsma ir pārklāta ar plānu melamīna plēves kārtu. Šo materiālu vispārēji izmanto virtuves mēbeļu, biroja mēbeļu, kā arī citu mājas interjera priekšmetu ražošanai. LDSP ātri atradis savu pielietojumu veikalu, aptieku, klīniku u.tml. iekštelpu apdarē. Ar plēvēmDSP loksni pārklāj pēc tās sasildīšanas un augsta spiediena iedarbībā, tas novērš aldehīdu tvaiku izdalīšanos no DSP virsmas. Tas dod iespēju izmantot LDSP, tāpat kā LDSP durvis kupē, lai iekārtotu bērnistabas vai jebkuras citas istabas.

LDSP kupē durvju krāsu gamma ir diezgan plaša, tāpēc katrs var izvēlēties sev tīkamāko, dažādu struktūru vai nepieciešamo toni. Tāpat kā gadījumā ar DSP, LDSP kupē durvju cena ir salīdzinoši zema, bet biezums nav lielāks par 2 cm, kas ir ērti gan montāžai, gan ekspluatācijai. Pārklājuma iespaidīgā izturība un drošums dos iespēju lietot LDSP kupē durvis ievērojami ilgāku laiku nekā analoģiskas bīdāmās durvis.

Ja Jūs šaubāties par LDSP kupē durvju iegādi, tad ir vērts pievērst uzmanību to cenai, kā arī iespējai ieekonomēt telpu dzīvoklī. Ar LDSP kupē durvīm Jums nebūs problēmu pa tām pārvietot jebkuru liela izmēra priekšmetu, bet ievākšanās jaunajā dzīvoklī kļūs daudz patīkamāka un mierīgāka. Tāpat, pateicoties daudzveidīgajam piedāvāto kupē durvju apdarei, Jums ir iespēja ne tikai izdaiļot savu dzīvokli, bet arī dažādot to ar jaunu elementu, kas Jūs pastāvīgi iedvesmos.

Iegādājoties LDSP durvis kupē, Jūs iegūstat nesalīdzināmu izstrādājuma kvalitāti, ilgizturību un praktiskumu lietojumā. Kupē durvju montāža neaizņems ilgu laiku, bet ja Jūs spējat rokās prasmīgi turēt āmuru un skrūvgriezi, tad meistara izsaukšana nebūs nepieciešama, jo pati uzstādīšana aizņem maz laika.

speciālie piedāvājumi

mūsu darbu fotogalerija

uzmērītāja izsaukums

mēbeļu piegāde

mēbeļu montaža

eco_lv

eco_lv
garantija_lv
razots latvija