Fotodruka - RIMSI

Fotodruka

Jāatzīst, ka mums ļoti patīk, ja apkārt ir izsmalcināts interjers. Skaistas mēbeles, oriģināli dekoratīvi elementi, tādi kā gobelēni, gleznas pie sienām un panno, bez šaubām, piešķir telpai mājīgumu un komfortu.

[nggallery id=22]

Diemžēl daudzu dzīvokļu lielums bieži vien nedod iespēju likt pie sienām visu, ko rada mūsu neatkārtojamais stils un kas vienkārši ielīksmo. Reizēm gribētos kaut ko neparastu, ar jauno iespēju palīdzību radītu. Lūk te tad arī mūsu dzīvē ienāk mūsdienīgās tehnoloģijas, tādas kā mēbeļu fotoapdruka.

[nggallery id=23]

Jebkuru zīmējumu, ornamentu, krāsu, koka imitāciju, abstrakciju, pasaku vai animācijas filmu varoņu ilustrāciju un daudz ko citu var pārkopēt uz mēbelēm, detaļām un fasādēm, ko izmanto apdarē un izgatavo no dažādiem materiāliem. Fotodizains uz virsmām ir lielisks veids, kā atjaunot apnikušas vecas mēbeles, pie viena pamainot telpas stilu kopumā.

[nggallery id=24]

Attēls tiek pārkopēts ar platformāta UF printeru palīdzību. Krāsa šādas kopēšanas veidā nezaudē savu spilgtumu, bet attēls ir tikpat skaidrs un piesātināts pietiekami ilgu laiku. Pēc tam, kad printeris ir uzklājis krāsas, virsma tiek žāvēta ar ultravioletajām lampām, tas dod iespēju tai momentāni „saķerties” ar virsmu, nebojājot to.

speciālie piedāvājumi

mūsu darbu fotogalerija

uzmērītāja izsaukums

mēbeļu piegāde

mēbeļu montaža

eco_lv

eco_lv
garantija_lv
razots latvija