Akrils - RIMSI

Akrils

Akrils ir ārkārtīgi izturīgs materiāls, no kura izgatavo visdažādākās lietas, piemēram, ieliekamās vannas, zobu kronīšus. Tas liecina par to, ka materiāls ir izturīgs pret daudzu veidu bojājošo ietekmi.

Virtuvē šāda nesaudzīga ietekme uz mēbeļu virsmu notiek pastāvīgi. Gaļas sadalīšana, dārzeņu šķēlēšana, rīvēšana, kā arī biežā mazgāšana un virsmu tīrīšana parasti atstāj pēdas mīkstajos dekoratīvajos materiālos. Turpretī akrils labāk nekā plastmasa, stikls vai koks izturēs aktīvas ar ēdienu gatavošanu saistītas kulināras darbības un produktu, piemēram, gaļas, sadales un apstrādes operācijas.

No akrila izgatavoto virtuves mēbeļu priekšrocības:

• Tīrības un sanitāro normu garantija

Akrila mēbeles drīkst mazgāt ar jebkuru mazgāšanas un tīrīšanas līdzekli, tajā skaitā arī aktīviem ķīmiskiem. Virsma no tā necietīs.

• Darba virsmu izturība un stiprums

Produktu apstrādesgaldvirsmas ir izturīgas pret augstām temperatūrām un asu nažu asmeņiem. Ja virtuves mēbelēm ir akrila virsmas, var neraizēties, ka tajās paliks skrāpējuma pēdas vai karsta kastroļa, verdošas tējasglāzes nospiedumi.

• Izmeklēta estētika

Akrila mēbeles interjerā izskatās ļoti stilīgi un pievilcīgi. Var iegādāties iekārtu ar dažādas pakāpes glancējuma spožuma un spīduma pakāpi. Pārdošanā atradīsies jebkuram interjeram piemērota krāsu harmonija akrila komplekta veidā. Spilgtas un piesātinātas mēbeļu krāsas izgreznos jebkuru virtuvi un radīs mūsdienīgu gaisotni. Šo mēbeļu vidū valdahai-tek stils.

• Vieglais svars un uzstādīšanas vienkāršība interjerā

Akrils ir viegls materiāls, tāpēc nepieciešamības gadījumā mēbeles pavisam viegli pārnēsāt vai pārvietot. Turklāt tām ir laba kvalitāte,tās ir izturīgas un saviem saimniekiem kalpo ilgi.

Cenas ziņā mēbeles no akrila ieņem vidējo cenu nišu. Iekārtas cena ir atkarīga no priekšmetu skaita un dizaina sarežģītības. Vairākums pircēju dod priekšroku klasiskām un vienkāršām ģeometriskām formām.

speciālie piedāvājumi

mūsu darbu fotogalerija

uzmērītāja izsaukums

mēbeļu piegāde

mēbeļu montaža

eco_lv

eco_lv
garantija_lv
razots latvija