Žalūzijas - RIMSI

Žalūzijas

Labākās žalūzijas Jūsu mājai

Mūsu žalūziju mājas lapa rimsizaluzijas.lv atrodas – šeit!

Dabisks telpas apgaismojums ir nepieciešams veselības un labsajūtas faktors, tādēļ gaismas kontrole ir dzīvē tik būtiska. Pareizi piemeklētas žalūzijas, rullīši pie logiem, palīdzēs risināt šo jautājumu.

Žalūzijas – tā ir diezgan vienkārša ierīce, kas sastāv no iepriekš izraudzītu sleju jeb lameļu sistēmas. Tās tiek izvietotas vertikāli vai horizontāli attiecībā pret pielikšanas virsmu un savienotas noteiktā secībā. Ierīces galvenās funkcijas – novērst tiešu saules staru iespīdēšanu telpā un apgaismojuma līmeņa regulēšana.Arvien lielāku popularitāti gūst žalūziju kā telpas starpsienu vai aizslietņu izmantošana garderobes istabās, durvīm vai vaļējos skapjos. Daži dizaineri praktizē žalūziju izmantošanu savos projektos tikai to dekoratīvās funkcijas dēļ.

Pašlaik tirgus piedāvā milzīgu daudzumu materiālu un jau gatavu žalūziju variantu jebkurai gaumei. Plašais piedāvājums dod iespēju izvēlēties nepieciešamās žalūzijas ikvienam logam un durvīm, bet materiālu izvēle – pareizi iekļaut ierīci telpas stilistikā un dizainā.

Mūsu kompānija piedāvā pakalpojumus izgatavot un pārdot žalūzijas pēc pasūtījuma. Mēs darbā izmantojam dažādus materiālus, tāpēc žalūziju iegāde iespējama katram pircējam.

Pie mums jūs varat iegādāties šādus izstrādājumus:

1. Rullo žalūzijas

Aizkara rullis ir taisnstūrveida auduma gabals, kas uztīts uz alumīnija caurules. Ar ķēdes pacēlējmehānisma ietekmes palīdzību ir iespējams regulēt materiāla stāvokli, tas ir, saritināt to rullī vai atritināt. Šāda veida aizkaru galvenā priekšrocība ir ērta lietošana, kā arī viegla piekļuve palodzei un loga vērtnei.

2. Rullo žalūzijas MINI

Tā ir ruļļveida aizkaru klasiska sērija, kas tiek piestiprināta loga ailā vai atsevišķā vērtnē. Ar sēriju «Mini» tiek domāts neliels izmērs, viegla montāža un bezavāriju funkcionēšana. Auduma vadība notiek ar ļoti precīzu mehānismu ietekmi, kas domāti iespējai noturēt audumu nepieciešamajā vietā bez ķēdītes papildu fiksācijas.

3. Rullo kasešu žalūzijas BESTA

Tā ir ērta un praktiska ierīce, kas ir dekoratīvs loga aizsargs no saules. Jāpiebilst, ka šī sistēma neuzkrāj putekļus, bet tas savukārt nozīmē, ka tā ir maksimāli viegli lietojama un kopjama. Izskats ir visnotaļ efektīgs, bet ar auduma daudzveidīgo krāsu gammu iespējams atrast tieši to variantu, kas piestāvēs jūsu istabas dizainam.

4. Rullo žalūzijas Black Out

Šā veida žalūziju specifiskā īpatnība ir blīvs gumijveida pārklājums, kas ir tajā auduma pusē, kura vērsta pret ielu. Šādi audumi saules gaismu cauri nelaiž.

5. Rullo žalūzijas Diena-Nakts

Šis žalūziju veids atšķiras ar oriģinālu dizainu un iespēju elastīgi kontrolēt gaismas starus. Savu nosaukumu šis veids ieguvis tāpēc, ka tajā ir divu slāņu audums, kurā mijas pēc blīvuma atšķirīgas auduma slejas – tradicionāli pilnīgi caurspīdīgas un necaurspīdīgas. Žalūzijas diena-nakts pēc pasūtījuma – tas ir lielisks risinājums, jo sistēmai ir vairākas putekļus atgrūdošas un antistatiskas īpašības, tādējādi tās viegli kopt un izmantot.

6. Rullo žalūzijas ar Foto Druku

Jāteic, ka atritinātā veidā ruļļveida žalūzijas ir līdzens vertikāls auduma gabals. Tieši tāpēc iespējams uz tā izvietot jebkādus zīmējumus un druku, kas kļūst par brīnišķīgu rotājumu jebkurā interjerā. Turklāt inovatīvās izstrādes dod iespēju īstenot jebkādu druku uz auduma, panākot augstu apdrukas skaidrību un krāsu kvalitāti. Ruļļveida aizkara apdrukai visbiežāk vajadzētu būt ar neitrālu sižetu, kas iederēsies ikvienā situācijā. Bet tas savukārt nozīmē, ka praktiskāk izvēlēties kādas ainavas. Tomēr jāpiebilst, ka nekas nespēj ierobežot cilvēka fantāziju, it īpaši, ja runa ir par cilvēka mājokli.

7. Vertikālās žalūzijas

Vertikālās žalūzijas pēc pasūtījuma ir mūsdienīgs aizsardzības pret sauli konstrukcijas veids, kas ir visai pieprasītas ne vien administratīvo telpu interjerā, bet arī dzīvokļos un savrupmājās. Vertikālās žalūzijas ir efektīga izskata un augsta funkcionalitātes līmeņa apvienojums. Izmantojot tās ir iespējams operatīvi regulēt gaismas daudzumu istabā. Turklāt jāpievērš uzmanība arī vienkāršajai lietošanai, ilglaicīgajai kalpošanai. Ja žalūziju krāsa izraudzīta pareizi, tās ideāli iekļausies ikvienas telpas dizainā.

8. Horizontālās žalūzijas no alumīnija 16 un 25 mm platumā

8. Horizontālās žalūzijas pēc pasūtījuma ir vispopulārākais un universāls žalūziju veids, kas kļuvis par biroju un 21.gadsimta dzīvokļu iecienītu elementu. Galvenās šāda veida žalūziju priekšrocības ir vairāki faktori:

• Ļoti ērta un vienkārša lietošana, kas dod iespēju ātri un viegli regulēt apgaismojumu.

• Saliktā veidā ir kompaktas un aizņem maz loga vietas.

• Minimāla kopšana.

• Izturīgas pret saules stariem un izbalēšanu.

• Izmantojamas daudzus gadus.

• Atgrūž mitrumu, smakas, pelējumu un citādu nelabvēlīgu ietekmi.

• Tām ir laba cenas politika.

9. Plisētas žalūzijas

Plisētas žalūzijas ir oriģināls gofrēto aizkaru paveids, kas nevainojami iederas ikvienā interjerā, paaugstinot istabā harmonijas un mājīguma līmeni. Tās var būt gan horizontālās, gan auduma gabalu žalūzijas. Savilktā veidā tās izskatās pēc harmonikām. Diezgan bieži klienti pasūtīšanai izvēlas tieši horizontālās plisētās žalūzijas.

Pasūtot jebkura veida žalūzijas, mūsu speciālisti veiks mērījumus, ražošanu, piegādi uz objektu, montāžas darbus. Turklāt mūsu kompānija dod garantiju – mēs garantējam izvēlētās ierīces apkalpošanu un remontu. Tieši pie mums ir individuāla pieeja katram klientam.

speciālie piedāvājumi

mūsu darbu fotogalerija

uzmērītāja izsaukums

mēbeļu piegāde

mēbeļu montaža

eco_lv

eco_lv
garantija_lv
razots latvija